preloader
+380 (67) 620 25 00 Зворотній дзвінок
ua

Логістичний центр Fozzy Group

Складське

Компанія Fozzy Group є одним із лідерів України в сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування. Вона представлена на ринку супермаркетами “Сільпо”, магазинами самообслуговування “Фора” і мережею гіпермаркетів “FOZZY”.

Для обслуговування своїх роздрібних мереж компанія володіє найбільшими логістичними центрами, розташованими по всій території України.
У 2015 році нашою компанією був реалізований проект освітлення одного з найбільших логістичних центрів, розташованого в Київській області. Метою проекту було зниження витрат на утримання і обслуговування системи освітлення, а також досягнення необхідного рівня освітленості за рахунок використання сучасного світлодіодного обладнання та застосування проектного підходу.

Проект передбачав використання світлодіодних світильників, спеціально розроблених для використання на складах стелажного зберігання з висотою підвісу більш 10м. Відмінною особливістю даного світильника є застосування системи відбивачів, які формують необхідну діаграму світлового пучка, оптимізуючи розподіл світлового потоку. На відміну від лінзових рішень, така система, в комплексі з використанням матового плафона, мінімізує сліпучий ефект від світлодіодів, що в свою чергу знижує ймовірність надзвичайних подій і травматизму для персоналу.

За підсумками реалізації даного проекту обсяг споживаної електроенергії було знижено, зведені до нуля витрати на обслуговування застарілої системи освітлення на люмінесцентних лампах, а рівень освітленості підвищений до нормативних показників. Окупність проекту склала 11 місяців.

Читати далі

Дані про проект

Кількість світильників
35 шт.
Площа
171 м2
Потужність системи
Було 2,1 ВтСтало 1,1 Вт
Освітленість
Було 102 лкСтало 250 лк
Термін окупності
20 месяцев
Потужність, що вивільняється
1 Вт

Використовуване обладнання

Схожі проекти в категорії "Складське"

Залишилися питання? Напишіть нам

Дякуємо за Ваше звернення!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Політика конфіденційності

ТОВ “ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ“

Ефективні енергетичні технології

м.Київ, Україна,
вул. Казимира Малевича, 86П