preloader
+380 (67) 620 25 00 Обратный звонок
ru

(UA) Київ зекономив 11 мільйонів на освітленні

07 ноября 2019

(UA)

У столиці з 2017 року замінили вже понад 22 тисячі старих вуличних світильників на нові й сучасні. Це дозволило зекономити 11 млн. грн.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Нове сучасне LED-освітлення вже сяє на майже 350 об’єктах столиці – на вулицях і проспектах, у парках та зонах відпочинку, на мостах і нових туристичних локаціях. До кінця 2019 року у Києві буде встановлено загалом понад 30 тисяч світлодіодних світильників. Усього ж з 2017-го вже замінили понад 22 тисячі старих світильників», – зазначив Кличко.

За словами мера Києва, у 2018 році, завдяки заміні ртутних та натрієвих світильників на нові – світлодіодні – місто зекономило на витратах на електроенергію майже 11 мільйонів гривень.

Нове освітлення вже працює, зокрема, на Дніпровській набережній, бульварах Дружби народів і Академіка Вернадського, Ігоря Шамо та Лесі Українки, на Набережному шосе, проспектах Оболонському та Павла Тичини, на Трухановому острові, на вулицях Анни Ахматової, Березняківській, Бориспільській, Електротехнічній, Дружківській, Саксаганського, Жилянській, Московській, Івана Гонти, вулиці Кибальчича та багатьох інших.

Також LED-освітлення облаштували в багатьох парках та скверах столиці.

Раніше повідомлялося, що депутати Київради затвердили Міську цільову програму зовнішнього освітлення Києва на період 2019-2022 роки. У Дарницькому, Голосіївському, Дніпровському та Солом’янському районах замінюють зовнішнє освітлення цього року. Тут також лінії електромереж потребують замін та оновлення, а зовнішнє освітлення прибудинкових територій за деякими адресами взагалі відсутнє.

Крім того, в Україні прийняли нову ДБН «Природне та штучне освітлення», яка говорить про те, що у житлових кварталах необхідно враховувати, що прилади зовнішнього освітлення повинні естетично поєднуватися з просторовою структурою та історичною забудовою. Це стосується форми і пропорцій світильників, кронштейнів і опор, висоти установки освітлення.

Остались вопросы? Напишите нам

Спасибо за Ваше обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время.

Политика конфиденциальности

ООО «Инновационная Компания»

Эффективные энергетические технологии

г. Киев, Украина,
ул. Казимира Малевича, 86П