preloader
+380 (67) 620 25 00 Back call
en

(UA) «Міжрегіональний форум Енергоефективних Громад. Створення ОСББ – перший крок до енергоефективності»

30 September 2019

(UA)

24 вересня ц.р. у Києві столична влада у співпраці з Проектом ЄС/Програма розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) провела щорічний форум енергоефективності будинкових громад «Енергоефективна столиця» у форматі міжрегіонального заходу.
Метою «Міжрегіонального форуму Енергоефективних Громад. Створення ОСББ – перший крок до енергоефективності» став обмін досвідом між представниками регіонів у питаннях створення ефективного власника житла, діяльності ОСББ, впровадження заходів енергоефективності та енергоощадності у багатоквартирному житловому фонді.

До участі у заході були запрошені представники міських рад міст Вінниці, Житомира, Черкас, Чернігова та Київської обласної ради, компаній-партнерів столиці (учасників Київської мережі енергоефективних компетенцій), депутати Київської міської ради, народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.  

Свої пропозиції з розробки і впровадження комплексних проектних рішень у сфері енергоефективного світлодіодного освітлення для муніципального сектора представило ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ «ЕФЕКТИВНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ».

Результати форуму засвідчили посилену увагу представників місцевих влад і керівників столичних ОСББ до впровадження проектів з енергоефективності, у т.ч. до проектів по заміні внутрішнього освітлення будинків.

Відеозапис форуму – https://www.youtube.com/watch?v=-X3nK44GCrw

Any questions? Contact us

Thank you for your message!

We will contact you shortly.

Privacy policy

EE TECHNOLOGIES

Lighting solutions

Kyiv, Ukraine
Kazymyra Malevycha str., 86P